Новини та анонси04 груд. 2024

Фандрейзинг майбутнього: як подолати виклики та розвивати спільноту

14 листопада відбулась онлайн-конференція «Фандрейзер майбутнього: навички для стійкості та зростання». В рамках заходу спікери та учасники дослідили ключові компетенції, виклики та конкретні, практичні підходи для їх подолання.

 

Захід організував консорціумом чотирьох українських організацій: БФ «Таблеточки», Фонд Промприлад, Інститут лідерства та управління УКУ та ГО «Philanthropy in Ukraine» за підтримки міжнародної організації The Resource Alliance. Його мета —  підтримати українських фандрейзерів у набутті необхідних навичок, створити платформу для обміну досвідом та сприяти професійному зростанню.

 

На конференції виступили як українські, так і іноземні експерти. Серед них —  Бен Свар ( Bright Spot), Анна Нішніанідзе (Philantrophy in Ukraine), Юлія Спориш (ГО «Дівчата»), Варвара Тертична (Старенькі), Федір Сердюк, (PULSE), Берті Босредон (Міжнародний консультант з діджитал для НУО), Євген Глібовицький (Інститут Фронтиру) та інші.

 

До події долучились 329 учасників. 90% з них відзначили, що контент заходу був актуальним для їхньої роботи. 80% поставили найвищу оцінку організації події. 100% повідомили, що хочуть потрапити на наступний захід з фандрейзингу від консорціуму. Залучені кошти за участь у події використають для організації наступних подій.

 

Євгенія Мазуренко, співзасновниця Philanthropy in Ukraine, підкреслила важливість формату консорціуму, який дозволив підвищити рівень організації, хоча й вимагав значних зусиль.

 

«Консорціум — це дуже важко, тому що команди мають різні потужності, різне бачення і дуже важливо вміти синхронізуватися. Саме на синхронізацію у нас пішло досить багато часу, але завдяки різним менеджерським інструментам ми змогли все організувати».

 

Ще одна співзасновниця Philantrophy in Ukraine Анна Нішніанідзе додала, що подібні заходи створюють унікальні можливості для розвитку спільноти.

 

«Такі події надзвичайно важливі, тому що в секторі є певний брак майданчиків, де можуть розвиватися фахівці. У нас поки не дуже розвинений цей сектор з точки зору саме спільнот різних професіоналів. І тому це дуже вдала спроба зробити такий майданчик, де фандрейзери можуть познайомитися, послухати українських та міжнародних колег, отримати дозу натхнення, зрозуміти, що вони не самотні у своїй справі. Тому що коли спілкуєшся із спільнотою, то бачиш, що світ більший, що виклики схожі, що хтось їх вже подолав, комусь ти можеш допомогти, а хтось допоможе тобі. Тому це дуже корисний досвід», — розповідає Анна.

 

 

 

Авторка: Еля Серкожаєва

Читати ще
load knowledge-hub card img

Новини та анонси

2 хв

ГО «Philanthropy in Ukraine» шукає модератора...
load knowledge-hub card img

Статті

7 хв

Комунікації для фандрейзингу: лайфхаки та мет...

Розповідаємо про те, які лайфхаки роблять фандрейзинг успішним.

load knowledge-hub card img

Дослідження

45 хв

Очікування та виклики грантодавців в Україні