Philanthropy in Ukraine створює наглядову раду
Philanthropy in Ukraine створює наглядову раду, до складу якої увійдуть експерти з неприбуткового сектору.
Наглядова рада — це важливий крок для посилення прозорості, ефективної роботи та стратегічного керівництва в нашій діяльності.
Співзасновниця Philanthropy in Ukraine та одна з експерток наглядової ради Євгенія Мазуренко розповідає, що організації було важливо залучити людей, які мають ключову компетенцію:
«Philanthropy in Ukraine — організація, яка існує всього два роки, але ми вже зробили важливий крок на шляху до сталості та стратегічного розвитку. Ми запустили наглядову раду, до складу якої увійшли експерти з локалізації, гармонізації та побудови спроможності організації, люди, які працюють на глобальному ринку. Для нас було вкрай важливо створити раду з людей, які мають ключову компетенцію для стратегічного розвитку нашої організації. Хоча наша організація молода, ми розуміємо, що для професіоналізму в некомерційному секторі вік організації не має значення. Прозорість та ефективність повинні бути закладені з самого початку, тому наглядова рада стала для нас важливим символом прозорості та сталості. Це підтвердження того, що ми готові працювати на довгостроковий результат і стратегічно розвивати філантропію в Україні».
Отож, експерти нагдядової ради Philanthropy in Ukraine:
Сергій Лукачко — CEO організації «Моє Місто» — НУО, що сприяє реалізації соціально корисних ініціатив через краудфандинг та освіту як частину стратегії КСВ групи Netpeak. Має понад 11 років досвіду у фандрейзингу, краудфандингу та волонтерській діяльності, Сергій просуває соціальні ініціативи та підприємництво в Україні. Під його керівництвом «Моє Місто» залучило понад 2,5 мільйона доларів для реалізації понад 212 соціальних ініціатив. Також є членом правління одеського медіа MoreLyudey та керує платформою для прихистку безпритульних тварин GladPet.
Ліз Гаррісон — експертка з гуманітарного реагування та зменшення ризиків катастроф з великим досвідом співпраці з місцевими організаціями. Ліз керувала діяльністю британських НУО в Україні понад два роки та була співавторкою дослідження для Комітету з надзвичайних ситуацій Великої Британії (DEC) для посилення локалізації. Її досвід охоплює численні проєкти з гуманітарного реагування та допомоги під час катастроф по всьому світу, а також керівництво міжнародною програмою 'Accelerating Localisation through Partnerships'.
Тереза Кроуфорд — консультантка зі стратегії та організаційного розвитку з глобальним досвідом у понад 50 країнах, включаючи роботу з українськими НУО. Тереза є співзасновницею IPKO, першого інтернет-провайдера післявоєнного періоду, та головою правління IPKO Foundation. Вона зосереджується на підтримці НУО та фондів у досягненні їхніх місій з відданістю принципам справедливості та соціальної рівності.
Ізабелла Джин — радниця з понад 20-річним досвідом підтримки міжнародних і локальних організацій, донорів та агенцій ООН. Ізабелла зосереджується на підвищенні ефективності допомоги та сприянні розвитку локальних організацій. Як колишня директорка Collaborative Learning в CDA, вона була співавторкою книги Time to Listen: Hearing People on the Receiving End of Aid. Ізабелла викладала в Університеті Брандейса та читала лекції в програмі Rotary Peace.
Євгенія Мазуренко — експертка з філантропії, соціального інвестування та стратегічного розвитку з понад 15-річним досвідом. Членкиня наглядової ради БФ «Голоси дітей» (2024-2027). Співзасновниця ГО «Philanthropy in Ukraine», що сприяє розвитку екосистеми філантропії в України. Керівниця програми Global Fellows in Courage — ініціативи з розвитку соціальних підприємців у сфері прав людини. Консультує компанії, організації та філантропів із питань стратегічного розвитку, фандрейзингу та соціального інвестування.
*прев'ю зображення згенероване за допомогою ШІ.
Авторка: Еля Серкожаєва