Новини та анонси19 листоп. 2024

Прогрес локалізації гуманітарної допомоги в Україні: презентували результати дослідження

У Києві відбулась презентація звіту дослідження «Оцінка прогресу локалізації гуманітарного реагування в Україні 2024».

 

Захід відбувся 11 листопада.

 

Дослідження провів Ресурсний центр недержавних організацій (NGORC)  у співпраці з дослідницькою агенцією InfoSapiens. Його результати демонструють базовий рівень, на якому знаходиться локалізація в рамках гуманітарної кризи в Україні.

 

«Посилення локалізації має для українського гуманітарного реагування вирішальне значення для ефективного та результативного охоплення тих, хто потребує допомоги. Характер реагування та сильне громадянське суспільство роблять локалізацію природним та життєздатним варіантом розвитку подій. Ми твердо переконані, що активізація зусиль із локалізації загалом покращить гуманітарну допомогу в Україні, у тому числі її актуальність, якість та охоплення, ефективність та результативність», — йдеться у передмові дослідження.

 

Також організатори додають, що за допомогою цієї ініціативи вони намагались «встановити, «де ми є» з точки зору локалізації гуманітарної допомоги».

 

«Тоді зацікавлені сторони зможуть окреслити напрямок, в якому треба рухатися, щоб досягти мети, оскільки врешті-решт саме окремі організації мають визначити, що можна і потрібно змінити».

 

Загалом у звіті проаналізували прогрес у семи сферах: лідерство, координація та взаємодоповнюваність, партнерство, фінансування, залученість і вплив на політики.

 

«Але вочевидь прогрес в одній сфері часто безпосередньо впливає на іншу, наприклад, фінансування – на сферу впливу на політики. Рівно так само сфери взаємодоповнюють одна одну, наприклад, партнерство та координація».

 

Під час презентації організатори поділились ключовими спостереженнями, висновками та рекомендаціями щодо прогресу і викликів у локалізації гуманітарного реагування в Україні. А після прентативної частини відбулась сесія запитань та відповідей, де учасники змогли поділитись своїми думками та враженнями щодо цієї теми.

 

Почитати дослідження можна тут.

 

Фото взяте із соцмереж NGO Resource Center.

Авторка: Еля Серкожаєва

Читати ще
load knowledge-hub card img

Новини та анонси

2 хв

ГО «Philanthropy in Ukraine» шукає модератора...
load knowledge-hub card img

Статті

7 хв

Комунікації для фандрейзингу: лайфхаки та мет...

Розповідаємо про те, які лайфхаки роблять фандрейзинг успішним.

load knowledge-hub card img

Дослідження

45 хв

Очікування та виклики грантодавців в Україні