«RAZOM Сильніші 2.0: партнерства, виклики та успіхи громадського сектору»
Протягом 8-9 листопада у Києві відбулась конференція «RAZOM Сильніші 2.0», яку організував благодійний фонд «RAZOM for Ukraine».
До конференції долучились представники громадських організацій, благодійних фондів, бізнесу, а також донори. Учасники мали змогу поділитись своїм досвідом, долучитись до панельних дискусій, обговорити наявні проблеми сектору та поспілкуватись з донорами.
Програма заходу включала панельні дискусії, воркшопи та фасилітовані групи:
- Панельна дискусія «Сила партнерств. Можливості та історії успіху: ОГС та бізнес»;
Воркшоп «Інструменти фандрайзингу для громадського сектору. Бізнес та ОГС: інструменти взаємодії»;
Фасилітована групова сесія щодо обміну досвідом по роботі з донорами, бізнесом та громадами;
Панельна дискусія «Організаційний розвиток: успіхи та виклики»;
Воркшоп «Логістика у благодійній організації: інструменти для надання гуманітарної допомоги»;
Фасилітована групова сесія «Мережа організацій-грантерів Разом: як зробити її корисною та впливовою».
Співзасновниця Philanthropy in Ukraine Анна Нішніанідзе долучилась до конференції та була спікеркою під час панельної дискусії «Організаційний розвиток: успіхи та виклики».
«Моя панель була присвячена організаційному розвитку для організацій. Ми дуже багато говорили про те, що важливий фокус, що треба перестати думати над проєктами, а думати стратегічно-місійно. Говорили, що дуже важливі комунікації і не тільки в контексті SMM, а й міжособистісні відносини. Тобто, як ти будуєш стосунки з донором. Також багато говорили про те, що важливо знати контекст не тільки української, але і міжнародної спільноти. Знати те, чим живуть донори, що їм зараз цікаво та які у них пріоритети», — розповідає Анна.
Також додає, що такі заходи є дуже корисними для сектору, адже це можливість поспілкуватись та поділитись досвідом.
«Важливо загалом збиратись час від часу офлайн і мати простір для спілкування з колегами. Після часів ковіду і від початку повномасштабної війни таких просторів для контакту і знайомств дуже мало. І тому зараз особливо цінні такі майданчики. І класно, що грантодавці інвестують у це кошти, збирають свої спільноти, бо вчитись на досвіді інших, коли ти вже досяг певного рівня розвитку, це найефективніше», — каже Анна Нішніанідзе.
Фото з конференції можна переглянути тут.
Авторка: Еля Серкожаєва